PRECISION 1

Free

PRECISION1 lęšiai yra itin ploni, todėl jų nešiojimas tampa lengvas ir nejuntamas.

Modernūs ir aukščiausios kokybės vienadieniai kontaktiniai lęšiai!

Alcon sukūrė PRECISION1 – kurie yra modernūs ir aukščiausios kokybės vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Kiekvienas lęšis turi naujovišką SMARTSURFACE® technologiją su plonu drėgmės sluoksniu, užtikrinančiu, kad vandens kiekis pasiekia 80% paviršiaus, kad būtų maksimaliai drėkinama. Pagaminta iš modernaus silikoninio hidrogelio, Precision 1 suteikia išskirtinai aiškų ir sveiką regėjimą. Be to, įmontuotas UV blokavimo filtras suteikia papildomos apsaugos nuo žalingų UVA ir UVB saulės spindulių. Aukštas deguonies pralaidumas, patobulinta struktūra ir lengvas įsidėjimas bei išėmimas.

PRECISION1®  technologija su Verofilcon A aukštos kokybės drėgmės sluoksniu, kurio šerdyje yra 51% vandens, o išoriniame paviršiuje yra daugiau nei 80 %. Drėkinimo inovacija SMARTSURFACE® technologija, kurios metu lęšiai turi pralaidu labai drėkinančios medžiagos sluoksnį, susidedantį iš vandens. Tai komfortas akims su sutrikusia ašarų gamyba ir sausų akių sindromu. Gerai sudrėkinti lęšiai yra komforto garantas. Kontaktiniai lęšiai turi dideli deguonies pralaidumą (Dk / t = 100), kurio dėka deguonis lengvai pateka iš aplinkos į rageną. PRECISION1® lęšiai yra itin ploni, kurių dėka jie greičiau prisitaiko prie akių.

PRECISION1® yra vienadieniai kontaktiniai lęšiai
Alcon sukūrė PRECISION1 – žmonėms, ieškantiems modernių kontaktinių lęšių, trumparegiams ir toliaregiams, taip pat kas turi polinkį į sausų akių sindromą. Žmonėms, kad pagerintu kiekvienos dienos komfortą ir palaikytu stabilią ašarų plėvelę, užtikrinančią tikslų regėjimą.  PRECISION1 yra modernūs vienadieniai kontaktiniai lęšiai.

Gyvenkite pilnavertišką gyvenimą naudodami PRECISION1™ vienadienius kontaktinius lęšius. Matykite  tikslų ir aiškų vaizdą nuo pirmos iki paskutinės dėvėjimo valandos.

 

Kur pirkti?

Papildoma informacija

Gamintojas

Alcon

Kategorija

Vienadieniai lęšiai

Stiprumas

-12.00 do +8.00

Bazinė kreivė

8.3

Skersmuo

14.2