OPTI-FREE Express multi-purpose

Free

Tinka visų minkštų kontaktinių lęšių priežiūrai

OPTI-FREE Express tirpalas yra su valančia ir drėkinančia Tetronic 1304 medžiaga. Jūsų kontaktinai lęšiai ilgiau išlieka švarūs ir drėgni.

OPTI-FREE Express – vienas populiariausių kontaktinių lęšių tirpalų. Pagamintas su Polyquad® ir Aldox® technologijomis, šis tirpalas pašalina mikroorganizmus nuo kontaktinių lęšių paviršiaus, leisdamas išvengti akių infekcijos.

SAVYBĖS:

OPTI-FREE Express daugiafunkcinis dezinfekuojantis tirpalas su Tetronic 1304, kuris valo, skalauja ir drėkina. Taip pat tinka konktaktinių lęšių laikymui.

OPTI-FREE Express daugiafunkciniame dezinfekuojančiame tirpale naudojami citrato, Tetronic 1304 ir EDTA kombinacija, veiksmingam konktaktinių lęšių valymui nuo baltymų ir lipidų sankaupų.

OPTI-FREE Express tirpale yra POLYQUAD ir ALDOX medžiagų, kurios dezinfekuoja geriau, nei reikalaujama pagal ISO standartus.

Galiojima laikas po atidarymo – net 6 mėnesiai – daug ilgesnis, nei daugumos kitų kontaktinių lęšių priežiūros priemonių.

 

Kategorija:

Kur pirkti?

Papildoma informacija

Tirpalas

Daugiafunkcinis valanatis ir dezinfekuojantis tirpalas, sukurtas naudoti su hidrogeliniais konktaktiniais lęšiais, tinkantis ir silikono-hidrogelio konktaktiniams lęšiams

Gamintojas

Alcon

Tinkamas naudoti

Iki galiojimo datos arba 6 mėnėsius po atidarymo

Pakuotės dydis (ml)

120; 355

Dezinfekcijos veiksmingumas

Efektyvus valymas ir dezinfekcija

Naudojimas

Tinka naudoti su visais minkštaisiais konktaktiniais lęšiais