PRECISION 1 VIENADIENIAI KONTAKTINIAI LĘŠIAI

Untitled 1

PRECISION1
  yra pagamintas iš modernaus silikono-hidrogelio,  todėl suteikia ir išlaiko suteikia išskirtinai aiškų ir sveiką regėjimą. Gerai sudrėkinti lęšiai yra komforto garantas. Negana to, kontaktiniai lęšiai turi didelį deguonies pralaidumą (Dk / t = 100), kurio dėka deguonis lengvai patenka iš aplinkos į rageną kas reikšmingai prisideda prie Jūsų akių sveikatos.

PRECISION1 lęšiai yra itin ploni, todėl jų nešiojimas tampa lengvas ir nejuntamas.

Alcon patobulino lęšių sudėtį šiuolaikinių UV filtrų kompleksu, kuris blokuoja 90% kenksmingos UVA spinduliuotės ir net 99% UVB spinduliuotės.

Kam skirti PRECISION1™ lęšiai?

  • Ieškantiems kontaktinių lęšių su inovatyviais technologiniais sprendimais
  • kurie tikisi maksimalaus komforto
  • aktyviems žmonėms
  • trumparegiams ar toliaregiams
  • turintiems polinkį į sausų akių sindromą
contact-lens_2.png  PRECISION 1 lęšiai yra itin ploni ir išlaiko nepriekaištingą formą, todėl jų nešiojimas tampa lengvas ir nejuntamas


eye_1.png       Pajuskite patogumą ir išskirtinai aiškų ir sveiką regėjimą, o svarbiausia ilgai išliekantis komfortas net po 8 nešiojimo valandų


eye-lens.png  Pastangų nereikalaujantis įsidėjimas ir išėmimas nuo akies

PRIVALUMAI IR SAVYBĖS

TIKSLUS REGĖJIMAS

Gyvenkite pilnavertišką gyvenimą naudodami PRECISION1™ vienadienius kontaktinius lęšius. Matykite  tikslų ir aiškų vaizdą nuo pirmos iki paskutinės dėvėjimo valandos.

ILGALAIKIS KOMFORTAS

 Šie kontaktiniai lęšiai su ypatingai gerai kvėpuojančia silikono hidrogelio šerdimi suteikia nepaprastą komfortą nuo pirmo kontakto su Jūsų akimi iki pačios dienos pabaigos.

PRECISION1 yra pirmasis ir vienintelis kontaktinis lęšis su patentuota SMARTSURFACE® technologija –  mikroplonu, itin efektyviu drėgmės sluoksniu ant lęšio kuris padeda palaikyti stabilią ašarų plėvelę, kad būtų užtikrintas geras ilgalaikis regėjimas nuo ryto iki vakaro.

SMARTSURFACE technologija – išlaiko drėgmę ant lęšio suteikdama patogumo ir lengvumo pojūtį nešiojantiems kontaktinius lęšius.

PRECISION1™ kontaktiniai lęšiai skirti žmonėms, norintiems pajusti gyvenimo laisvę ir mėgautis juo be rūpesčių, o svarbiausiai ilgai išliekančiu komfortu net po 8 nešiojimo valandų.

UV blokavimas – su 1 klasės UV blokavimu, Precision1 lęšiai užtikrina vieną aukščiausių UV apsaugos lygių, kurį galima įsigyti vienos dienos nešiojimui skirtuose kontaktiniuose lęšiuose.Norėdami įsigyti PRECISION 1 vienadienius kontaktinius lęšius, teiraukitės artimiausiose optikose!