2019 Rugpj. 16

hvll blogas

HI-VISION LongLife suteikia iki 30% didesnį atsparumą įbrėžimams, negu daugelis kitų siūlomų dangų rinkoje. 

Skaityti daugiau ...

2019 Liepa 19
Akcijų baneriai.5.31

Per kiek laiko iš tikrųjų užtamsėja HOYA SENSITY fotochrominiai lęšiai? Atlikome eksperimentą, kuris patiks ir jums.

Skaityti daugiau ...

2019 Geg. 15
hg seima

Išvaizda skiriasi, bet komfortas išlieka. HydraGlyde šeima pasipildė kontaktiniais lęšiais presbiopams bei astigmatizmą turintiems žmonėms.

Skaityti daugiau ...

2019 Bal. 24
invu

INVU šveicariški saulės akiniai atitinkantys aukščiausios kokybės pasaulinius standartus. Tai inovatyvūs sprendimai saulės akinių pramonėje. INVU tai unikalus dizainas ir mada.

Skaityti daugiau ...

2019 Kovas 29
hoya care2

Tinkamai prižiūrint akinius mes ne tik prailginame jų nešiojimo laikotarpį, bet ir rūpinamės savo akių sveikata. Štai keli patarimai, kurių gal net neteko girdėti:

Skaityti daugiau ...

2019 Kovas 21
daugiau nei 1KL2

Nepaslaptins, kad kontaktinius lęšius labiausiai mėgsta paaugliai. Lęšiai leidžia mėgautis jaunystę, išbandyti šimtus įvairių veiklų, neriboti savęs ir džiaugtis laisve.

Skaityti daugiau ...

2019 Vas. 14
balansis3

Progresiniai akiniai, tai daugiafunkciai akiniai skirti vyresniems nei 40 metų asmenims, kuriems reikia skirtingų akinių skaitymui ir žiūrėjimui į tolį.

Skaityti daugiau ...

2017 Geg. 10
iStock 000016566005Small RT

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra tie, kuriuos galima nešioti tik vieną dieną – ryte įsidėjus į akis, vakare išsiėmus iš akių lęšiai yra išmetami. Kitą rytą į akis dedatės jau naują kontaktinių lęšių porą. Taigi, kodėl verta juos rinktis? 

Skaityti daugiau ...

2017 Kovas 06
inserting lens
Aš negaliu nešioti kontaktinių lęšių. Tu per jaunas ar jauna nešioti kontaktinius lęšius. Kontaktiniai lęšiai - labai brangu. NE-TIE-SA. Šiuos ir kitus mitus pabandysime išsklaidyti šiame blog'o įraše.

Skaityti daugiau ...

2015 Lapk. 03
vaikai
Trumparegystė – ateities problema, pavojus ateinančių kartų akių sveikatai. Manoma, kad 2050 m. pusė visų planetos gyventojų bus trumparegiai.  Todėl labai svarbu akių gydytojams ir vaikų tėveliams suprasti vieni kitus ir veikti išvien saugant vaikų gerą regėjimą.

Skaityti daugiau ...

2015 Geg. 28
prieziura
Labai svarbu tinkamai prižiūrėti savo kontaktinius lęšius, tam, kad būtų užtikrinta puiki akių sveikata, ilgalaikis komfortas bei būtų išvengta įvairių akių susirgimų.

Skaityti daugiau ...

2015 Geg. 28
idejimas02
Svarbu, kad kontaktiniai lęšiai būtų tinkamai įdėti į akį, tam, kad nejaustumėte diskomforto bei nepažeistumėte akies. Sužinokite, kaip teisingai įsidėti kontaktinius lęšius!

Skaityti daugiau ...

2015 Geg. 28
isemimas

Išmokite teisingai ir greitai išimti lęšį iš akies, tam, kad išvengtumėte akių sudirginimo, infekcinių ligų ar kitokio diskomforto jausmo.

Skaityti daugiau ...

2015 Geg. 28
makeup
Nežinote, ar galite pasigražinti mėgstamomis kosmetikos priemonėmis,kai dėvite kontaktinius lęšius? Nešiodami lęšius neprivalote atsisakyti makiažo! Tačiau atsiminkite, kad yra kelios paprastos taisyklės sėkmingam lęšių bei kosmetikos derinimui.

Skaityti daugiau ...